Buďme v kontaktu

Jmenuji se Martina Karlová a již několik let se věnuji svým klientům, kterým pomáhám zejména s financováním bydlení.

Mohu vám pomoci nejen s úvěrem, ale i s narovnáním celého vašeho finančního portfolia tak, abyste neplatili nic zbytečně.

 

  • Telefon: +420 608 506 480
  • E-mail: martina@karlovi.eu
  • Adresa kanceláře: Kartouzská 4, Praha 5
  • www.martinakarlova.cz
Martina Karlová

Jsem ráda, když svým klientům mohu ušetřit peníze a oni pak mohou uskutečnit svoje sny.

Jak jsem se dostala k finančnímu poradenství?

Finančnímu poradenství jsem se začala naplno věnovat v roce 2012 po mateřské dovolené. Odvážila jsem se vstoupit do rušného a mnohdy divokého světa zprostředkování finančních služeb pod křídly OVB Allfinanz, a.s. Tato společnost je jedničkou na trhu a umožňuje mi vždy vybrat pro klienty to správné řešení.

Je totiž z čeho vybírat. Spolupracujeme s více než 30ti partnery napříč celým finančním trhem a proto si troufám říci, že moje služby jsou nezávislé.

Snažím se tuto práci dělat srdcem a s odhodláním najít pro klienta vždy co nejlepší řešení. Kvalita služby je pro mě důležitější než množství.

"Mít svého finančního poradce má smysl"

S čím vším vám tedy mohu pomoci?

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nebo mi zavolejte, vše probereme osobně na nezávazné schůzce a zdarma.

Jak to bude probíhat?

Zavoláte nebo mi napíšete e-mail, domluvíme si schůzku u nás v kanceláři nebo kdekoli jinde, tak aby to bylo příjemné zejména vám.

Seznámíme se a projdeme si vaše přání a požadavky. Dále projdeme smlouvy, které již máte a sepíšeme co jste od jejich sepsání očekával/a. Nebojte, nebudu vás do ničeho tlačit, jen mě zajímají okolnosti, za kterých byly programy nastavovány. Je to důležité proto, že se za tu dobu mohlo leccos změnit a nastavení může být již zastaralé. Finanční trh se neustále vyvíjí, někde se zdražuje, někde zlevňuje a vylepšuje...

Na další schůzku vám připravím několik variant a možností (zpravidla 2-3), ze kterých si můžete vybrat takové, které se vám bude nejvíce zamlouvat.

V případě, že by se vám žádné z nabízených řešení nelíbilo, můžeme se v klidu rozejít...

  • Telefon: +420 608 506 480
  • E-mail: martina@karlovi.eu
  • Adresa kanceláře: Kartouzská 4, Praha 5
  • www.martinakarlova.cz