Otálíte s pořízením vlastního bydlení, protože je vám nepříjemné jednání v bance? Nevíte, která banka je ta nejlepší?

Nemusíte to vědět. V klidu se věnujte vašemu oboru a jednáním v bance se nechte provést zkušeným specialistou, který má s vyřizováním hypotéčních úvěrů mnohaleté zkušenosti. Pomohla jsem svým klientům profinancovat nemovitosti již v celkové hodnotě přes 50 000 000 Kč. Postavili jsme několik domů, koupili řadu bytů a provedli pár rekontrukcí...

Vyberu i pro vás tu nejlepší hypotéku na trhu

Bydlete lépe...

 

Proč byste měli zavolat zrovna mě?

  • 100% pozornost - beru jen tolik zakázek, abych se mohla VŠEM plně věnovat
  • 10 bankovních domů - vybírám z více než 10 bankovních domů v ČR
  • V.I.P podmínky v bankách - vzhledem k tomu, že naše společnost přivádí do bank a spořitelen velké množství klientů, banky jsou ochotné vyjít našim klientům vstříc a nabídnout jim ještě lepší sazby a podmínky, než poskytují klientům na přepážkách.
  • dokumenty a podklady na jednom místě - nemusíte nikam chodit, veškeré dokumenty a podklady vám zajistím, včetně návštěvy Katastru nemovitostí
  • čas, peníze, nervy - ušetříte čas a peníze za obíhání jednotlivých bankovních domů a zjišťování podmínek

Co ZÍSKÁTE dál?

  • ZDARMA zápisy do katastru nemovitostí
  • místo jednání dle vašeho přání a potřeb - jednání může probíhat u vás v práci, v kavárně při cestě z práce nebo ve vašem obýváku, ušetříte tak dost času
  • další SLEVY - výběr nejvhodnějšího pojištění nemovitosti se slevou
  • INFORMACE NA ROVINU

Splňte si i vy své sny o lepším bydlení. Ať je to pořízení bytu, postavení domu nebo jen vylepšení toho stávajícího. Úrokové sazby jsou na historických minimech, ceny nemovitostí začínají pomalu růst a ekonomická situace v ČR je stabilní. Dopřejte si bydlení podle svých představ, jako to dokázali mí klienti.

Díky Martině jsme dokončili práce na rekonstrukci našeho domu a konečně bydlíme v novém. Starý byt pronajímáme a placení hypotéky nás tolik netrápí. Vše proběhlo rychle a nemuseli jsme se skoro o nic starat. Smlouvy jsme podepisovali v pohodě doma v obýváku, Martina za nás pohlídala všechny termíny.

Čížkovi, Praha Řepy

Každý měsíc teď šetřím 3000 Kč, protože jsem refinancoval svoji hypotéku jinam. Se svojí novou bankou jsem teď spokojenější, všechno vidím na internetu. Vyřízení bylo velmi rychlé a stačilo dodat jen mou původní smlouvu. Paní Karlová hlídala všechny termíny a vždy mi včas zavolala nebo napsala.

Bureš Jan, Kladno

O novém bydlení zatím jen přemýšlíte? Počítáte, zda si ho budete moci dovolit? Tak právě pro vás jsem napsala e-book, ve kterém se věnuji problematice hypoték a přípravě na ni podrobněji.

ebook_formular